Dotazy

02/04/2024

Velikonoční blahopřání

Požehnané velikonoce

Prožijme dobře velikonoční svátky, které tvoří vrchol církevního roku. Připomínáme si v něm události, ze kterých vyplývá smysl a cíl veškerých lidských dějin - Ježíšovo utrpení, smrt a zmrtvýchvstání. Záleží také na nás, kolik lásky a blízkosti Pánu v tyto dny dáme.

On potřebuje jen malinko z naší touhy, pozornosti a lásky, abychom zakusili plnost jeho darující se lásky. Současně touží být s námi ve svých tajemstvích, která se zpřítomňují v liturgii svatého týdne.

Buďme přítomni tajemství Boží spásy a lásky k nám alespoň skrze média a společnou modlitbu v rodinách.

Přejeme Vám požehnány čas velikonoční.

Vaši redemptoristé:

• P. Jan Sokulski, C.Ss.R
  • P. Josef Michalčík, C.Ss.R
  • P. Josef Novák, C.Ss.R

Prosiměřice

Římskokatolická farnost

Our law firm provides professional legal assistance to individual clients in the field of family and inheritance law. In addition, we provide comprehensive mediation services for individual and corporate clients.

Redemptoristé © 2024